Programe Forum - Welcome
Cfare beni pas mbarimit te nje marredhenie seksuale ?? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cfare beni pas mbarimit te nje marredhenie seksuale ??

Shko poshtë

Cfare beni pas mbarimit te nje marredhenie seksuale ?? Empty Cfare beni pas mbarimit te nje marredhenie seksuale ??

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 8:56 pm

Pasi mbaroni nje marredhenje seksuale cfare beni ?
Njerez te ndryshem bejne veprime te ndryshme si psh disa bejne perseri sex, disa flen gjume, disa pine cigare, bejne dush etj etj etj po ju cfare beni ?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare beni pas mbarimit te nje marredhenie seksuale ?? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi