Programe Forum - Welcome
...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ??? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ???

Shko poshtë

...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ??? Empty ...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ???

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 8:57 pm

...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ???


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

...Cfare Ngjyre i keni veshur te brendshmet sot ??? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi