Programe Forum - Welcome
 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Shko poshtë

Per femrat dhe meshkujt: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_lcap0% Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_lcap100% Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_rcap 100% 
[ 3 ]
 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_lcap0% Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Totali i votave : 3
 

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:18 am

Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:20 am

Une per veten time zdo martohesh
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Click prej Sat Aug 13, 2011 5:50 am

As une zdo e beja dicka te tille
Click
Click
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 127
Reputation : 1
Join date : 09/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Master prej Fri Feb 17, 2012 12:06 pm

Sa te egra gocat pupupu


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Estrela prej Fri Feb 17, 2012 12:12 pm

Hahaha cfare teme,,unaza simbolizon dicka qe ti nuk je vetem e ata te cilen nuk e bejne mos te martohen,nuk i detyron njeri,,mbajm qe te dy..
Estrela
Estrela
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 282
Reputation : 6
Join date : 17/02/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 25, 2012 12:41 pm

larg qofte mos me ndodhte dicka e tille.
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese? Empty Re: Per femrat: a do te martoheshit me nje mashkull qe nuk do te mbaje unaze martese?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi