Programe Forum - Welcome
A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 9:01 pm

Une psh nese do kem dicka serjoze do interesohem nese eshte e rralles .......sdo e pyes :-P :-P


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:56 am

po me intereson sepse mund te beje nje pyetje pa vend dhe mund ta lendoj
ose mund te marr vesh dicka te pa deshiruar dhe nuk eshte mire sepse do te sillte ndarjen
por me mire ti dime te gjtha dhe tja tregojme te gjith


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:55 am

aspak;smew intereson;e kaluara lihet pas;ndersa e ardhmja esht tjeter gje
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Master prej Fri Jul 13, 2012 1:49 pm

Po normale varet sipas situatave


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga SunShiNe prej Fri Jul 13, 2012 6:12 pm

do kisha deshir ta dija, qe mos ta merrja vesht nga te tjetert, por jo se do ndryshonte ndonje gje, do e doja per ate qe e kam njohur e jo per te shkuaren e ti, secili nga ne e ka nje te shkuar qoft ajo e hillur apo e lumtur, duhet ta vendosim veten ne pozitat e tjetrit, edhe te perpiqemi ti kuptojm...


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 5:17 pm

shum jam shume kurjoze


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 16, 2012 5:29 pm

Sa kurioz jemi ne pergjithesi ne shqipetaret


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj? Empty Re: A ju intereson e kaluara e partneres/it tuaj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi