Programe Forum - Welcome
Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 9:03 pm

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:53 am

do kisha bere te lumtur ndonje vajze okokokokkookokok kix


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 24

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jul 18, 2012 6:32 am

a cdo beja;do merrja nje matorr Kwasaki te ngacmoja gocat e burrelit,te beja zhurm;te mos lija lokal pa hyre,te pija drog;duhan,alkool;te beja zhurme ne qytet;te rrifja njonin;te fusja naj njonin ntok;do beja shum gjona...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 28, 2012 6:00 pm

Se di, cmund te beja konkretisht, por do doja qe per nje dit te vetme, te isha djale..Very Happy
"If i were a boy, even just for a day"..Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Jul 28, 2012 6:50 pm

Ah sikur te isha djal...Sad
do kisha ber cdo gje ce nje femer paragjykohet po i beri...Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Embelsira prej Sun Jul 29, 2012 1:57 pm

Mos e mer mundimin te me justifikohesh se jam lodhur nccddda


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:53 am

do i veja gocat ne rradh njera pas tjetres...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite? Empty Re: Cfare do te kishi bëre po te ishit gjinia e kundert vetem per nje dite?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi