Programe Forum - Welcome
C'te re mesuat/po mesoni sot.... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

C'te re mesuat/po mesoni sot....

Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 9:05 pm

C'te re mesuat/po mesoni sot....


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:05 am

se kam kalurak klasen e nent dhe po mesoj sot se kam nje njeri ne krah qe me do


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Master prej Thu Jul 12, 2012 10:14 am

qe kjo jete esht shume e shkurter dhe duhet ta shfrytzojm ne max


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:36 am

qe u rrita e po behem me u martu aahaahahahhaha
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 14, 2012 3:47 pm

ca mesova sot? Qe ka persona qe pavaresisht fjaeve qe thone, fundja as ju beet vone per ty dhe ato qe ti thua..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Master prej Sat Jul 14, 2012 9:38 pm

qe ka njerez te mire ne kete jete


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:21 pm

mosova se ky forum eshte i mrekullueshem dhe mesova se si ky asnje forum nuk gjen kahshsh


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Master prej Tue Oct 09, 2012 7:32 pm

mos u rri gjithmone me te mire te tjereve


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:38 am

kot ben ndere kot rrij neper forume se fundi fndit asnje ste vlerson per ndihmesen tende
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

C'te re mesuat/po mesoni sot.... Empty Re: C'te re mesuat/po mesoni sot....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi