Programe Forum - Welcome
Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Master prej Wed Jul 11, 2012 9:08 pm

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mua mbase nje telefonate


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Almita prej Thu Jul 12, 2012 8:03 am

mbajse nje pergjigjje qe e pres me pa durim


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Anakonda prej Fri Jul 13, 2012 8:39 am

te realizoja dicka....
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga KITTY prej Sat Jul 14, 2012 3:49 pm

Prania e dikujt..
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Master prej Sat Jul 14, 2012 9:38 pm

zeri dikujt


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga stv2008 prej Sun Jul 15, 2012 4:25 pm

TE ISHA TANI NE TIRON ATJE BEHET QEF MER LAL JO KNEJ NE PERENDIM SI TE BURGOSUR PUN SHPI-SHPI PUN


Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Rmjllujpg
Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? 2uz7cp0Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? 2uz7cp0Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? 2hwhe1_thjpgCfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? 2uz7cp0Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Master prej Sun Jul 15, 2012 7:33 pm

plazhiii


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:09 pm

pushimi sdo ishte keq I love you


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 16, 2012 1:11 pm

Nje lajm pozitiv nga dikush


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:13 pm

hahaaha nje puthja plot dashuri


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!? Empty Re: Cfare do tju bente te lumtur ne keto momente ?!?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi