Programe Forum - Welcome
Japoni, zile alarmi “grabitqare” People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Japoni, zile alarmi “grabitqare”

Shko poshtë

Japoni, zile alarmi “grabitqare” Empty Japoni, zile alarmi “grabitqare”

Mesazh nga Master prej Sun Jul 15, 2012 7:36 pm

Japoni, zile alarmi “grabitqare” Smartphone-apple
Nëse nuk zgjohesh në kohë, smartphone të merr para nga llogaria

Quhet Morning + aplikacioni më i ri dhe i çuditshëm i smartphone në Japoni, fal së cilit nëse nuk zgjohesh në kohë, rrezikon të humbasësh para nga llogaria, të cilat më pas do të shkojnë për bamirësi.

Sa më shumë orë humbet, aq më shumë të holla do të shkojnë në ndihmë të nevojtarëve. E nëse kjo metodë nuk do të arrijë t’i ngrejë gjumashët nga shtrati, atëherë do të vihet në zbatim plani B.
Rocketnews pohon se është duke u krijuar një zile alarmi e re për smartphone: për sa kohë nuk do të jeni larg banesës, ajo do të vijojë të bjerë pa pushim.

(gazeta-Shqip)


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Japoni, zile alarmi “grabitqare” Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi