Programe Forum - Welcome
Pershendetje...! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Pershendetje...!

Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Pershendetje...!

Mesazh nga beni prej Sun Jul 15, 2012 8:46 pm

Mir se ju gjeta gjithve.

beni
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Join date : 15/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga SunShiNe prej Sun Jul 15, 2012 8:47 pm

persh beni mire se erdhe kalofsh mir mes nesh :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga Master prej Sun Jul 15, 2012 8:49 pm

Mire se erdhe


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje...! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga beni prej Sun Jul 15, 2012 8:56 pm

mir se ju gjeta

beni
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 2
Reputation : 0
Join date : 15/07/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 1:03 pm

mireserdhe shpresoj tja kalosh bukur ne forumin tone Very Happy


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga stv2008 prej Tue Jul 17, 2012 5:51 pm

Pershendetje...! Willkommen-allBEN DJALI KALOFSH BUKUR LALPershendetje...! Smilie_winke_015


Pershendetje...! Rmjllujpg
Pershendetje...! 2uz7cp0Pershendetje...! 2uz7cp0Pershendetje...! 2hwhe1_thjpgPershendetje...! 2uz7cp0Pershendetje...! 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga Lambi prej Sat Jul 21, 2012 10:30 pm

Mirsevjen , kalo mire ketu : )
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:41 am

mireserdhe kalofsh sa mbukur nforum..
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje...! Empty Re: Pershendetje...!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi