Programe Forum - Welcome
ju kerkoj ndjes People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ju kerkoj ndjes

Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 16, 2012 5:21 pm

me falni nuk e di nese e keni vene re mungesen time ne forum por kampas bere nje aksident dhe shumen e kohes kam qene ne spital Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad


dhe me vjen keq qe jam tregua e humbur por nuk e kam bere qellimisht por pa qellim flm nese me kuptoni Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd hfhdhdd kix kix kix kix kix kix gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar gezuar hasgsgsgss hasgsgsgss hasgsgsgss pu pu pu pu pu kic kic kic kic kic kic resp resp resp resp kic kic kic bravaa bravaa bravaa lol! lol! lol! lol! flower scratch afro flower scratch study pirat pirat pirat Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation kisss kisss kisss Pilti Pilti Pilti kahshsh kahshsh kahshsh kahshsh kahshsh


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Master prej Mon Jul 16, 2012 5:28 pm

Te shkruara xhan rendesi ka qe je ti mire dhe qe je bere me mire..


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ju kerkoj ndjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jul 16, 2012 6:52 pm

te shkuara Almita :)


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga stv2008 prej Tue Jul 17, 2012 4:53 pm

SHYQYR QE JE ME MIR ALMITA DHE TE KALUME LAL


ju kerkoj ndjes Rmjllujpg
ju kerkoj ndjes 2uz7cp0ju kerkoj ndjes 2uz7cp0ju kerkoj ndjes 2hwhe1_thjpgju kerkoj ndjes 2uz7cp0ju kerkoj ndjes 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Almita prej Sat Aug 11, 2012 3:20 pm

faleminderit te gjitheve ju dua shume


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 4:54 am

aaoaapaapapapp mqafsh mu sa komb e kraha thyve;aaaahhahaah ipuupuuuup lum un me bty lum;hajt tkalume se baj shaka o grifshe,...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 6:26 am

hhahaha "P


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ju kerkoj ndjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:04 pm

i kom thon 100 her qe rrej;po jo rrena thajdutve;ej mos e shkruj ne fb se le kokrren e nomit...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Master prej Sun Aug 12, 2012 12:07 pm

pse ne fb i shkruani te gjitha ju eee


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ju kerkoj ndjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 12, 2012 12:41 pm

un per vete jo;per ate se di pyte vet...pastaj vec ni shkrufsha ne forum se per fb sme rrojn gjat fbt mu;vec rrofshin forumet...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Master prej Mon Aug 13, 2012 6:26 am

dhe ti bashke me to


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

ju kerkoj ndjes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 13, 2012 11:35 am

Almita e nderuar mjafton qe ti jesh mire me shendet edhe qe e ke mor veten edhe uroj qe perseri te jesh mes nesh ..Forumi eshte ketu edhe ska shum rendesi sa ka shendeti Very Happy Urime edhe te shkuara kisss


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Lambi prej Tue Aug 28, 2012 8:39 pm

Sa me vjen keq , shpresoj qe je tani me mire :)))))))
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ju kerkoj ndjes Empty Re: ju kerkoj ndjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi