Programe Forum - Welcome
Kam kenaqesin te jem edhe un People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Kam kenaqesin te jem edhe un

Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga bella prej Mon Jul 04, 2011 10:36 am

pershendetje dhe mirese ju gjeta ne kete faqe te re kaq te kendshme, me kenge shum te bukura popullore. Komplimente krijuesit te faqes dhe pune te mbare :)Jam nga Elbasani nese doni te dini Razz.....mosha mmm nuk pyetet nje femer per moshen e saj Evil or Very Mad
Me pelqen stina e veres...sepsa jam shume solare sunny e qeshur dhe optimiste, sme pelqejn hijet, erresira....qellimi i tyre eshte fshehin egersirat qe rrin gati per sulm pig

Lexohemi ne vazhdim....do jem aktive me kalimin e kohes, me aq sa mundemi ...gjithe te mirat.

bella
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Master prej Mon Jul 04, 2011 10:45 am

Flm per viziten dhe prezantimin klm mes nesh Wink
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Embelsira prej Mon Jul 04, 2011 1:34 pm

Mire se erdhe bella ne kete forum te uroj argetim te kendshem ne mesin tone .. Very Happy


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga stv2008 prej Fri Jul 15, 2011 8:58 pm

bella shkruajti:pershendetje dhe mirese ju gjeta ne kete faqe te re kaq te kendshme, me kenge shum te bukura popullore. Komplimente krijuesit te faqes dhe pune te mbare :)Jam nga Elbasani nese doni te dini Razz.....mosha mmm nuk pyetet nje femer per moshen e saj Evil or Very Mad
Me pelqen stina e veres...sepsa jam shume solare sunny e qeshur dhe optimiste, sme pelqejn hijet, erresira....qellimi i tyre eshte fshehin egersirat qe rrin gati per sulm pig

Lexohemi ne vazhdim....do jem aktive me kalimin e kohes, me aq sa mundemi ...gjithe te mirat.

Mirse erdhe ,ca them edhe un ,doja te thoja mirse erdhem se edhe un jom i ri si puna jote sot eshte dita e pare .Dhe sa per erresiren na duhet nga nje her mer lal se ndryshe ska kuptim asigjo ,ok te pershendes

stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga T_o_n_i prej Mon Jul 18, 2011 5:05 pm

Mire se erdhe Bella
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 56
Reputation : 0
Join date : 01/07/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Sheshi_Flamurit prej Thu Aug 25, 2011 1:22 pm

bella shkruajti:pershendetje dhe mirese ju gjeta ne kete faqe te re kaq te kendshme, me kenge shum te bukura popullore. Komplimente krijuesit te faqes dhe pune te mbare :)Jam nga Elbasani nese doni te dini Razz.....mosha mmm nuk pyetet nje femer per moshen e saj Evil or Very Mad
Me pelqen stina e veres...sepsa jam shume solare sunny e qeshur dhe optimiste, sme pelqejn hijet, erresira....qellimi i tyre eshte fshehin egersirat qe rrin gati per sulm pig

Lexohemi ne vazhdim....do jem aktive me kalimin e kohes, me aq sa mundemi ...gjithe te mirat.

Mir se na erdhe shoqe a i mbarove pushimet apo jo hahahahahaha nccddda nccddda nccddda nccddda
Sheshi_Flamurit
Sheshi_Flamurit
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 20
Reputation : 0
Join date : 19/06/2011
Age : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Alessia prej Tue Sep 06, 2011 3:56 pm

Kam kenaqesin te jem edhe un Images?q=tbn:ANd9GcQMb32e3zFJFl5iiphP8PKGjIfIBAQY25oJ-NywW3UzaubUor6u


Kam kenaqesin te jem edhe un Images?q=tbn:ANd9GcRdTebIde1UY2bDSBpbuaE4YqvJ8xbNwKSiNtRF2qPDZkcd-ymGUg

INTER
Alessia
Alessia
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 1074
Reputation : 0
Join date : 12/08/2011

http://www.twitter.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Anakonda prej Sat Apr 07, 2012 4:22 am

mireserdhe ne shoqerin tone
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Almita prej Fri Jun 08, 2012 1:21 pm

mireserdhe ne shoqerin tone.................. hasgsgsgss


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kam kenaqesin te jem edhe un Empty Re: Kam kenaqesin te jem edhe un

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi