Programe Forum - Welcome
Domethenia e ngjyres se syve. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Domethenia e ngjyres se syve.

Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga Master prej Wed Jul 18, 2012 10:37 pm

Domethenia e ngjyres se syve. Syte-ngjyra-e-syve-300x225
SYTË DYNGJYRËSH:

Janë sytë me tërheqës dhe bindës, në raste të vecanta zotërojne pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqës, janë mjaft ekzotike. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari.

SYTË GËSHTENJE:

Dëshmojne se individi është zot i fjalës dhe se meriton t’i zihet besë. Sa më e mbyllur të jetë ngjyra aq më shumë ato rrezatojnë sensualitet. E meta kryesore është se flasin shumë për vetveten.

SYTË E KALTËR:

Shprehin kthjelltësinë e cila nënkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet të imagjinojnë princin e ardhshëm, por duhet të lëvizin nga vendi dhe të jenë në kërkim të tij.

SYTË E GJELBËR:

Shumica e njerëzve me sy të gjelbër, konsiderohen mjaft të urtë dhe të bindur. Këta njerëz dinë të sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë të bëhen mjaft agresive.

SYTË E ZINJ:

Ngjyra e syve tuaj, ju bën që të jeni gjithnjë njeri serioz dhe që gjërat i bëni me pjekuri. Mos harroni se gjithnjë përtej shikimit të personave që kanë sy të zinj fshihet një mister i trashëguar.

SYTË KAFE:

Sytë kafe janë mjaft ekspresive dhe dëshmojne për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft të talentuar. Zakonisht ata janë njerez këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak të hijes së rëndë.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Domethenia e ngjyres se syve. Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga SunShiNe prej Thu Jul 19, 2012 3:08 pm


SYTË E GJELBËR:

Shumica e njerëzve me sy të gjelbër, konsiderohen mjaft të urtë dhe të bindur. Këta njerëz dinë të sillen dhe respektojnë të tjerët, por në raste të veçanta kur u shkelet në kallo nuk ngurojnë të bëhen mjaft agresive.

Agresiv tek un sndoll, per kto tjerat skam ca them i kam vertetuar
po i kam edhe pak bojqiell Razz sdi qa ngjyre i kam po zgjolla jeshile se mbizoteron me shum Razz


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga Almita prej Mon Jul 23, 2012 3:02 pm


SYTË KAFE:

Sytë kafe janë mjaft ekspresive dhe dëshmojne për aftësi mbi mesataren dhe janë mjaft të talentuar. Zakonisht ata janë njerez këmbëngulës dhe kërkues ndaj vartësve, kjo për shkak të hijes së rëndë.


"Jeta s'esht nje enderr,ku te gjith e shikojn;jeta esht nje realitet ku te gjith e perjetojn"
Almita
Almita
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 690
Reputation : 9
Join date : 08/06/2012
Age : 23

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga Lambi prej Thu Jul 26, 2012 7:02 pm

Hmm Exactly Very Happy

SYTË E KALTËR:

Shprehin kthjelltësinë e cila nënkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj. Ndoshta nuk duhet të imagjinojnë princeshën* e ardhshëm, por duhet të lëvizin nga vendi dhe të jenë në kërkim të saj.
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga Anakonda prej Mon Jul 30, 2012 9:47 am

SYTË DYNGJYRËSH:

Janë sytë me tërheqës dhe bindës, në raste të vecanta zotërojne pushtetin e hipnotizimit të personave të tjerë. Konsiderohen shumë terheqës, janë mjaft ekzotike. Shprehin vetëbesim dhe dëshmojnë krenari(interesante)
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 31, 2012 5:14 pm

O zot, syte 2 ngjyresh..Very Happy
Krenare e kokforte ne kulm..Razz Razz
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Domethenia e ngjyres se syve. Empty Re: Domethenia e ngjyres se syve.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi