Programe Forum - Welcome
Do te doja sonte... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Do te doja sonte...

Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Do te doja sonte...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 6:51 am

se te dua ty... dua te te perkedhel ... dua te te perqafoj...
Dua ta ndiej zemren tende teksa kerkon ndihme te marre fryme, sepse krahet e etur per te te pasur, jane ne gjendje te te mbysin nga afshi i perqafimit te zjarrte...
Dhe atehere buzet e mia do t'i afroheshin zemres tende dhe do te te jepja frymen time... kete do te doja sontee
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Master prej Mon Aug 13, 2012 7:00 am

Me ty...ta gdhija


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do te doja sonte... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Aug 13, 2012 8:05 am

na cmendet vec tema dashurie hapni, u ben shum monotone kto tema,gjitha nje kuptim kan
lojra fjalesh


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 13, 2012 11:20 am

Te fundosem ne mendimet e mia edhe te jem reale me jeten time


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Master prej Mon Aug 13, 2012 12:13 pm

Embelsira shkruajti:Te fundosem ne mendimet e mia edhe te jem reale me jeten time

plasi romanticiteti Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do te doja sonte... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 5:08 pm

te shkatrroja gjithshka edhe tia nisja gjithshka nga e para...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Master prej Wed Aug 15, 2012 8:59 pm

te me merje tel


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do te doja sonte... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 19, 2012 7:24 am

te harroja dhimbjen edhe te veja gezimin ne syt e mi...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 7:42 am

Ta kaloja naten me ty


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Do te doja sonte... Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Anakonda prej Tue Aug 21, 2012 2:13 pm

te ndryshoja ca gjona mo se u cmena;;;
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Lambi prej Tue Aug 28, 2012 8:33 pm

Te vrisja dike!!
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Aug 29, 2012 5:54 pm

te isha plazh, afer detit ....


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Lambi prej Wed Aug 29, 2012 10:38 pm

Te Puthja dike
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga KITTY prej Fri Aug 31, 2012 5:12 pm

Te isha me dike, buze detit., nen vezullimin e yjeve .Very Happy
KITTY
KITTY
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 763
Reputation : 7
Join date : 28/07/2011
Age : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Anakonda prej Sat Sep 01, 2012 4:21 pm

te vrisja njonin qe sdu me ja pa surratin...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Do te doja sonte... Empty Re: Do te doja sonte...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi