Programe Forum - Welcome
si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon?

Shko poshtë

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? Empty si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon?

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 7:08 am

do skuqeshe

do e perqafoje


do ja fusje me shpull surratit

Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? Empty Re: si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon?

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 13, 2012 11:45 am

Do prisja ate qe do te me thonte e dhe do i pergjigjeja ne nje menyre edukative nese ja vlen do i thoja flm per propozimin e ti po duhet te ja lem kohes nuk mundem ti bie ne shpull sepse nje mashkull te ben nje propozim nuk mundem ta perqafoj nese nuk ka ndodhur asgje mes nesh nuk mundem te skuqem tek fjalet e ti sepse i jap te kuptoj se i interesoj thjesht i them ja lem kohes edhe koha do bej te veten nese ne te dy jemi bere per njeri tjetrin mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? Empty Re: si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon?

Mesazh nga Master prej Mon Aug 13, 2012 12:13 pm

Me kenaqesi Razz


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon? Empty Re: si do ndjeheshe nqs nje njeri te propozon?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi