Programe Forum - Welcome
Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja

Shko poshtë

Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja Empty Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja

Mesazh nga Anakonda prej Mon Aug 13, 2012 7:11 am

Plotësisht

Jo gjithmonë


Pak


Aspak
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja Empty Re: Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Aug 13, 2012 8:08 am

Sikur ti beje nje hyrje temes, te shpjegoje dicka te thoje mendimin tend ta sqaroje pak temen do ishte me mir.
Kur i hapni temat vec pyetje beni edhe i i lini ashtu shum that,ndoll ne cdo teme, qe hapin disa
ose hapni pak e sakt ose hic fare


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Shiko profilin e anëtarit

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja Empty Re: Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja

Mesazh nga Embelsira prej Mon Aug 13, 2012 11:18 am

Me ndodh shpesh here te komunikoj edhe te diskutoj me njerez qe nuk jan te sinqert edhe nganjehere mundohem ti pershtatem njeriut domethene qe nganjehere sjam e sinqert ne postime po thjesht me ben vete diskutimi qe mos te jem edhe mos te tregohem e sinqert me disa lloj njerezish pasi jeta reale eshte komplet ndryshe nga virtualia .


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

Shiko profilin e anëtarit http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja Empty Re: Sa te sinqerte jeni me postimet tuaja

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi