Programe Forum - Welcome
Zhblocko CMD nese ke probleme me Pc tuaj People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Zhblocko CMD nese ke probleme me Pc tuaj

Shko poshtë

Zhblocko CMD nese ke probleme me Pc tuaj Empty Zhblocko CMD nese ke probleme me Pc tuaj

Mesazh nga Master prej Thu Aug 16, 2012 9:52 am

Nese ju ndodh naiher qe me juv blocku Command Prompti ( cmd-ja )

at`her duhet me zhblloku keshtu :

Hapeni Notepad edhe shkrujeni :

command

Save As.. cmd.bat

edhe u kry


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi