Programe Forum - Welcome
Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock

Shko poshtë

Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock Empty Vendoseni Caps lock Num lock dhe Scroll Lock

Mesazh nga Master prej Thu Aug 16, 2012 9:55 am

N?se d?shironi qe kur t? ndezni kompjuterin tuaj, te keni aktiv nj?rin nga k?ta ?el?sa, Caps lock,numlock and scroll lock..[b]


1.Start Regedit
2.Shko tek HKEY_CURRENT_USER \ Control Panel \ Keyboard
3.Hap InitialKeyboardIndicators
4.Ndrysho vler?n n? nj?rin nga k?ta num?ra
0? T? gjith? ?el?sat joaktiv
1 - Caps Lock aktiv
2 - Num Lock aktiv
3 - Caps Lock dhe Num Lock aktiv
4 - Scroll Lock aktiv
5 - Caps Lock dhe Scroll Lock aktiv
6 - Num Lock dhe Scroll Lock aktiv
7 - Caps Lock, Num Lock, dhe Scroll Lock aktiv


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi