Programe Forum - Welcome
Të mësojmë diçka për puthjen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Të mësojmë diçka për puthjen

Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Master prej Fri Aug 17, 2012 8:04 pm

Të mësojmë diçka për puthjen Images

Ku mund të jepen puthje? Gati gjithkund. Konkretisht, puthni buzët, faqet e tij, qafën, veshët, gjoksin, por edhe brendinë e buzëve të tij të ngrohta.
Relaksohu!
Relaksohu ! Lëshoje trupin dhe merr frymë thellë nëse të duhet. Fillo ngadalë dhe filloje nga qetësimi i vetes.

Ruani ritmin
Mos ia merr atij frymën me gjuhën tuaj nëse ai dëshiron të puthë vetëm me buzë dhe gojë të mbyllur. Trego vëmendje në gjuhën e lëvizjeve trupore dhe se si ai e përdor gjuhën për t’u lidhur me të. Nëse dëshironi të ndryshoni ritmin, bëjeni këtë gradualisht.

Kontrolloni gjuhën
Bëhu pasionante kur pasioni të kërkon. Lëvize gjuhen brenda gojës së tij në mënyrë rrethore. Nëse nuk je e sigurt, shiko se çfarë bën ai me gjuhën.

Eksploro
Lejoji vetes pak variete. Mos e ngushto veprimtarin vetëm brenda gojës. Eksploro me kujdes fytyrën e tij. Mos e lëpij atë dhe mos e kafsho atë me agresivitet. Në të kundërt provoje ta lëpish lehtë me gjuhë në vesh. Bëj kujdes në gjuhën e gjesteve të tij dhe shiko se çfarë e kënaq atë më tepër.

Kujdesu për buzët e tua të bukura
Buzët e thara, të çara mund ta prishin kënaqësinë e një puthjeje të butë. Mundohu të mos përdorësh të kuq buzësh ose ndonjë krem ngjitës.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të mësojmë diçka për puthjen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 19, 2012 7:29 am

aahahaahah kesshila interesante;sidomos per mu qe jom e turpshme aahahhaaa
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 7:41 am

hjahahaha me mire mbylli syt ti


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Të mësojmë diçka për puthjen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Anakonda prej Tue Aug 21, 2012 2:15 pm

yyyy ca cet e ti;pff gjona tshpifme
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Lambi prej Tue Aug 28, 2012 8:38 pm

I kam mesuar para Shekullit 21 keto haha :PPP
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Aug 29, 2012 5:53 pm

shpifmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
sdo ha dark sonte Sad


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Lambi prej Wed Aug 29, 2012 10:39 pm

Sigurisht qe kam provuar s'genjej dot ;P
Lambi
Lambi
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 257
Reputation : 4
Join date : 30/06/2012
Age : 25
Location : Kosova

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Të mësojmë diçka për puthjen Empty Re: Të mësojmë diçka për puthjen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi