Programe Forum - Welcome
Urime Festa e Fiter Bajramit !!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Shko poshtë

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Empty Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 6:52 am

Urime te gjithe besimtareve musliman Festa e Fiter Bajramit... Paqa dhe meshira e Zotit qofte mbi ju dhe familjen tuaj .... Zoti ua pranofte agjerimin te gjithe atyre qe kane agjeruar...

Urime edhe per shume vite te tjera..
.Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Empty Re: Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Mesazh nga Master prej Sun Aug 19, 2012 6:55 am

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! 524395_403121306417694_1540942083_n


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Empty Re: Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Aug 19, 2012 7:33 am

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Images?q=tbn:ANd9GcQe_2RqH26o5a4jhv5Ewp-yqJAr9ll1OWxtJyATkwdJG2ndvTmCZQX4KvG3
Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Images?q=tbn:ANd9GcQC9bSfeqvPsC1d2bgURs1SXrjArgx0hPnY4SWAxt2vToM8V8vVwXw1h3PG
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Empty Re: Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Mesazh nga Embelsira prej Sun Aug 19, 2012 7:41 am

Te nderuar anetare ju uroj nga zemra Gezuar Festen e Fiter Bajramit te gjithve Myslymaneve kudo qe ndodhen .
Uroj qe ne shtepite tuaja te mbreteroje mireqenia, prosperiteti, toleranca e dashuria per njeriun.


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Urime Festa e Fiter Bajramit !!! Empty Re: Urime Festa e Fiter Bajramit !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi