Programe Forum - Welcome
Kuptimet e diteve te lindjes  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kuptimet e diteve te lindjes

Shko poshtë

Kuptimet e diteve te lindjes  Empty Kuptimet e diteve te lindjes

Mesazh nga SunShiNe prej Wed Sep 05, 2012 2:26 pm

Lindur ne daten 1. ♥

Te Pavarur, krijuese, me kurajo dhe vendosmëri, vendos të bëjë rrugën e tij në botën e vet me personalitetin dhe inteligjencen.
Ky është një lider natyral, gjithmonë një udhëheqës, di t'ia dali vet.
Ka një ambicie të fort, i mbështetur nga energji të madhe, këmbëngulje dhe vendosmëri, ka nevoj te inkurajohet,
aftësitë janë të arsyetimit janë të shkëlqyera, është
një organizator i mirë gjithashtu dhe një udhëheqës.


Lindur ne daten 2. ♥

I ndjeshme, emocional dhe i adaptueshëm, optimiste dhe miqësore, kanë nevojë për hapësira të sigurta rreth tyre. Pajisura për artin dhe muzikën, besnikë në miqësi. Ardhur për të kërkuar harmoni me mjedisin që e rrethon atë, me aftësi e di se si të shfrytëzojnë mundësitë, gjithmonë duhet të jetë i siguron. Ai e do, muzikë ritmin valle, dhe kanë një ndjenjë e natyrshme e harmoni, vlerëson finer gjërat në jetë. Është një diplomat dhe punon mirë me të tjerët. Vëmendje dhe dashuri kërkon të jet i rrethuar dhe nga njerëzët edhe objektet.


Lindur ne daten 3. ♥

Pamje e këndshme, me një të folur shumë të bukur me një mendje të mprehtë edhe me imagjinatë, duhet të shkruani, leksion, mësojnë ose punojnë në fushën e gazetarisë. Jetën shoqërore dhe miqtë janë fryma e jetës, kështu që është kërkuar shumë në kompani. Ambicioz, bujar, të sinqertë, ka një mendim të lartë për veten dhe nuk paraqesin kufizime në objektivat e tyre. Manifestojn në të mirë artistike, intelektuale dhe krijuese. Eshte veshur për të gjitha aktivitetet në kontakt me publikun. Miqësor dhe të plotë të imagjinatës, dinamike, ka shumë talent, nuk mund të relaksoheni dhe të pushoni, veprojnë gjithmonë, i pelqen të jetoj në mes të njerëzve.


Lindur ne daten 4. ♥

Persona shumë të ndalur, të vendosur dhe nganjëherë kokëfortë. Praktike, të organizuar, besnik, ka dispozicion për të punuar me mënyr, sistematike dhe me ndërgjegje, në vijim rregullat dhe natyra e saktë e zakonit, mund të llogarisin në urtësinë e tyre, dhuratë që lejon suksesin për ndërtim. Familja dhe mirëqenien e saj janë në qendër të mendimeve, të gjithë e një copë. Eshtë vetëdijshëm të vetë-disiplinës dhe është i sigurtë në vendimet e tij. Shumë me fat, i pëlqen, familja e stabilitetit dhe në shtëpi, të lidhura me tradita është akoma


Lindur ne daten 5 ♥

Të gjallë dhe dinamik, inteligjent, ambicioz, kurioz, impulsiv në mënyrë të
vepruar, do të jap më të mirën e tij. Duhet të jenë në gjendje të punojnë në lëvizje, për të udhëtuar, që të ketë kontakte të jashtëm, kanë llafe dhe aftësinë për të bindur. Mund të marrë shumë gjëra, por urren të jetë i mbyllur, është refuzuar për punë rutinë, jeton në një afat. Sensual dhe plot pasion në dashuri, me dhunti të shumta, adventurous, i shkathët në mendje dhe trup, me një qëndrueshmëri të madhe.


Lindur ne daten 6 ♥

Idealist beson, ka vulën e mjeshtërit dhe është sjellë për të zbatuar besimin e tij për t'u lëvduar për të tjerët. është pajisur me inteligjencë, intuitë psikologjike, dinamizmi psikike, një forcë të shquar të do për të kapërcyer pengesat. Ai e do çdo përvojë të re dhe tërheq mësime nga ajo. Nevojat për, siguri dashuri dhe rrënjët, të jenë të vlerësuar, admiruar dhe inkurajuar. është mohuar për iniciativat e veta, në vend se të bashkëpunojnë ose të varet nga të tjerët. Shëndetin, bukurinë, muzikë dhe faza janë pjesë e qëllimit të tij. Esenciale për lumturinë e tij është liria për të udhëtuar rutine.


Lindur ne daten 7. ♥

Është optimist për jetën dhe i shtrirë në lidhje me të tjerët, shpesh është shumë me fat dhe lehtë mund të arrijnë nderon. E do paqen më shumë se vetmia në një kuptim të ngushtë, është sentimental pa të tepërta, është meditues, analitik, qëllimi i tij është përsosmëri dhe më të mirë të çdo gjëje, sepse ai është delikate dhe e vështirë për t'u kuptuar. Brilliant, intuitiv, kreativ, intelektual, analitik dhe të ndjeshëm. Ka disa miq, por ai është një shok i mirë për veten e tij. Dashuria është e rëndësishme, por jo thelbësore. partneri është vështirësia e tij, sepse nuk është një person i përshtatshëm.Lindur ne diten 8. ♥

Bujar, karakter të mirë, duke përfshirë në të gjitha situatat, vullkan aktiv me një mendje dhe trup gjithmonë në lëvizje. Në të gjitha gjërat që ai dëshiron të shkojë deri në atë pikë, ai urren te humbas kohen dhe qe bën atë të humbur. Ka aftësi të natyres për, kontrollin e paragjkimeve dhe aftësinë për të ushtruar autoritetin e tyre. Me fat në përgjithësi është pak më pak në dashuri, besohet si një mik, i mungon diplomacia, sugjerimet i tij nuk do të lënë pas dore, është pak a shumë selektiv. Interesuar në sektorin e financës, progres dhe të prekshme, duhet të organizojë për sukses, sepse kapacitetin e tij është në të mirën e tij.
Lindur ne daten 9 ♥

Ka një ndjenjë të lindur të drejtësisë, me horizont të gjerë, të fuqishme, gjithmonë arrin të marrë një ide të përgjithshme të çdo gjëje. Ka një reflekset te mprehtë dhe të shpejtë të ketë sukses në ndonjë biznes, është një folës i shkëlqyer dhe një folës i mirë. është bujar dhe mbrojtës, në thelb emocional, kështu që duhet të jenë shumë të kujdesshëm për të mos dhënë shumë për
njerëzit e gabuar. Ata kane aftësi të shkëlqyeshme kreative dhe intelektuale, të dhënat janë me të fortat e tij, Ka një sens të jashtëzakonshëm të biznesit dhe, në të njëjtën kohë është i kujdesshme per shpenzimet. Mund të arrijë njohje në çdo fushë të artit ose të profesionit, në dashuri, megjithatë, nuk është i besueshëm.Lindur ne daten 10 ♥

Fleksibël dhe krijues, mendimi dhe veprimi janë shumë të shkurtër, duke u fokusuar në pasqyrë, u pelqen e verteta, dhe është në gjendje të merret me shumë gjëra bashkë, është i shtyrë nga një besim të patundur në aftësinë e tij. Duan të shkëlqejnë në çdo gjë, me një aftësi të madhe për të mbrojtur veten e tyre. Me pak shanse për sukses. Artist dhe të prirur për te bizneset, kryen projekte me kreativitet dhe entuziazëm. kane një ndjenjë të fortë të miqësisë, është sensual, pasion dhe posesiv, dhe kjo i lejon atij të marrë shumë e kënaqësi në dashuri.Lindur ne daten 11 ♥

Numër dominant. Inteligjente. kane dhuratë e intuitë të drejtë. e shkëlqyer dhe i frymëzuar për te të thënë se si të ben. përkundër inteligjencës mbi mesataren e tij. I nxituar dhe kokëfortë. në gjendje për te merrni për projekt edhe kur nuk ka një më shumë. Ju keni për të lënë njohuri të punojnë për të gjetur mënyrë të pazakontë për potencialin e saj të madh. është vazhdimisht në tension nervor. rotacion momentet të lodhjes nga momentet të aktivitetit të madh. Në dashuri është posesive. por është i suksesshëm, sepse ajo është shumë e lehtë. sidomos gruaja e cila është joshës e kualifikuar.


Lindur ne daten 12 ♥

Pajisur me një gojëtari shumë bindës, diplomatike, përqendruar në të ardhmen, kanë shans të ketë sukses në profesionet e artit. Personalitet te ngrohtë dhe miqësore, një mendje praktike dhe një talent letrar ose artistik. Ajo lëviz ndjekur sugjerimet e imagjinatës, gjithmonë çon për të përfunduar atë që ai e ka filluar. Bota letrare ose padi argëtuese dhe te mirë. Shumë i përshtatshëm për aktivitete në natyrë në publik dhe duke e lejuar atë të udhëtojë. Dashuria mund të merret nga pasioni.


Lindur ne daten 13 ♥

Tepër i ndjeshëm, në ankth, ndonjëherë nervoz, ka vështirësi të shprehj ndjenjat e tij. Puntor ambicioz dhe , do të organizojë dhe të drejtojnë të tjerët, ka dhunti për mekanike dhe shkencore. Ai ka një aftësi të jashtëzakonshme për të shpëtuar nga situatat e përafërt me hijeshi dhe aftësi. Gjithmonë e përfshirë emocionalisht çdo gjë është çështje e zemrës, plot ndjenjë dhe ndjeshmëri


Lindur ne daten 14 ♥

Mund te jen pak te ndrojtur por jane te afte, dhe kështu ne gjendjen emocionale, por kjo provon qe jane shumë luftetar në ndjekjen qëllimet e tyre. Dashuron te jet i ri dhe origjinal , dhe i ndryshem. Me dhunti të shumta dhe dualiste, ka aftesi si logjike si imagjinative. Inteligjencës dhe shpirti praktik të lejojë atë të shfrytëzojë përvojën, të mirë dhe sukses shoqërore dhe profesionale. Është shumë e ndjesshem


Lindur ne daten 15 ♥

Ka shpirt të pasur dhe të thellë, gëzon pasuri të konsiderueshme që ju lejon të shërohet suksesin morale dhe materiale. Është miqësore dhe bujare, gjithmonë i gatshëm për të ndihmuar dhe për të marrë përgjegjësi. Sa të tërhequr njerëzit dhe mundësi, edhe pse ajo tenton të imponojë pikëpamjet e veta. Ajo mund të shkojë lartë, të mësojnë gjithçka të lehtë, imagjinative dhe origjinal, ka vesh për muzikë, dashuri traditat, fëmijëve, familjes, madje edhe në qoftë se në afat të gjatë përkushtim mund të jetë despotik.Lindur ne daten 16 ♥

Personalitet magnetik, di si ta shfrytëzojë këtë talent për të arritur sukses në ndonjë biznesi.inteligjenca, këmbëngulje, dëshirë nga njëra anë dhe dëshira për harmoni nga ana tjerë, e bëjnë atë mistik. Kjo është perfecionist, por ajo mund të bëhet nervoz, humor dhe në depresion nëse kjo nuk arrin të marrë modelet e saj të lartë. Pajisur me një mendje të hapur ndaj çdo gjëje që është më e lartë, mbinatyrore dhe okult. Shije e sjellje e çuditshme që e bën të vështirë edhe për atë që është e lehtë në çdo rast duan të shkoj në fund, dhe të zbulojn se çfarë është pas, por shpesh per te humbur kohën.Lindur ne daten 17 ♥

Të fortë, të aftë dhe me shumë të drejtë intelektuale, të aftë për të vepruar me, këmbëngulje besim dhe guxim. Një komisioner i mirë, organizator në gjendje dhe të aftë, të aftë për të parë esenciale, edhe pse ndonjëherë shpërfill detajet në privat është tradicionalist i pastër, të aftë në biznes. është mjeshtër i vetes së tij dhe zgjedh me kujdes njerëzit me të cilët të merren. Si njeri i ri mund të përballen me shumë vështirësi që të ketë sukses, fatin e tij në dyqan per nje daljes në pension te qetë. Familjes dhe ata që duan të thotë shumë, është e ndjeshme dhe emocionale në lidhje me jetën private, edhe nëse ajo është dominator në biznes.


Lindur ne daten 18 ♥

Eshtë e pavarur, efikas dhe udhëheqës i lindur. Të pajisura me, oportunizëm të inteligjencës, por edhe e ambicie të mëdha, kjo ka të ngjarë të jenë të rrethuar me zili. Nuk synon të pasurisë, por lavdi, dhe i do te tjeret, natyren dhe boten.Erdhi për të shkruar, të folur dhe të bëjë teater, ka aftësi te mirë racionale për të përzënë edhe organizatat komplekse. është një entuziast, në dashuri me dashuri, nuk është i përshtatshëm për person të vetëm, gjithmonë në kërkim të reja, diçka që kap vëmendjen e tij. Mund të presin një jetë aktive dhe udhëton shumë.Lindur ne daten 19 ♥

Ngushtë konformist duan të qëndrojnë jashtë, duket besim të i mirë në aftësinë e tij, në gjendje të marrë vendime të shpejta dhe racionale. Talentin më të mirë që del nga forca e madhe morale e cila i mundëson per nje të kapërcyer testet më të vështira të jetës. Me ndjenjë të suksesit të detyrës është i siguruar, është lider. Duhet të zgjedhin partnerin me kujdes, sepse kjo ditë mund të çojë në keqkuptime shumë në martesë. është "i dashur me natyrën.Lindur ne daten 20 ♥
Vetmia është gjëja qe kan frikë më shumë, për të jetuar në mesin e njerëzve, martohet herët,është e ndjeshme. Ka takt dhe diplomaci, sport dhe marrëdhënie private të njeriut përpara çdo gjëje. Të natyrës artistike, ka nevojë për të ndërmarrë ndonjë veprimtari që mund të shprehin kreativitetin e tyre dhe ndjenjën me saktësi. Për të bërë më të mirë në këtë profesion kanë nevojë për të jetuar në një mjedis të qetë, të dinë të mund të besojn dhe ngrohtësinë e një familjeje. Shpirt bashkëpunim. Dashuron, në rrjedhën e jetës do të jetë burim gëzimi, por edhe zhgënjim


Lindur ne daten 21 ♥

Gjallë inteligjent dhe kureshtje, vazhdon në të gjitha profesionet intelektuale, ose që ka të bëjë me bukuri, art, të shtypura. Një Personalitet magnetik, tërheqëse, me kapacitet të madh e të shprehurit dhe në ndikim të konsiderueshëm mbi ata përreth per nje. Një orator realizohet, i pëlqen të jetë i rrethuar nga miq dhe admirues. Ai duhet të ketë rreth qoftë bukurinë e ngjyrës dhe formës, dhe është gjithashtu pritës i mirë. Simpatik dhe me takt, individualiste dhe të pavarur. Xheloz dhe të dyshimtë, megjithatë, është i ndjeshëm ndaj thirrjeve.Lindur ne daten 22 ♥

Gjallë, inteligjent dinamizmi fizike dhe psikike, vendosmëri
që i lejon për të arritur edhe qëllimet më ambicioze se prirjet e mëposhtme. Krenar dhe krenar, idetë e tij e çuan në sy në fushë më të gjerë të mediave, duhet të jenë të guximshëm dhe të mbajnë sytë mbi idealet, por me këmbët në mënyrë të vendosur në tokë. Ka
një ankth të thellë humanitare rrënjë e duke ndihmuar të
tjerët dhe duke e bërë veten të dobishëm për shoqërinë, potenciali i saj është e pakufizuar. Organizata është themeli i suksesit, e cila është shtuar ndjenjë e madhe e mundësi, që e bën atë një diplomat të lindur. Duan të zgjerojnë horizontin, përvoja të rritur dhe rrisin ndjenjat në aktivitetet dhe disiplina panjohur ose kuptuar keq. Qëllimi i tij është për të lënë pas një botë më të mirë me kalimin e tij.Lindur ne daten 23 ♥

Ka dhuntinë e intuitës në lidhje me defektet dhe vështirësitë e të tjerëve. Gati për një karrierë mjekësor, teknik, konsulent të biznesit, mund të jetë një organizator i madh. Shpirt ndërmarrje dhe kurajo të ndihmuar që të ketë sukses, ju gjithmonë doni të jeni në qendër të vëmendjes dhe kjo mund të shtyjë rrugëve për të ndjekur profesionist tuajLindur ne daten 24 ♥

Me aftësinë e tij paraqet veten, ngjall simpati dhe besim tek të tjerët, ka aftësi të jashtëzakonshme për të punuar brenda kufijve të aktivizmit super. Është lëvizje me vazhdim, dhe me sensin e tij të mprehtë të vëzhgimit mund të mësoni çdo gjë. është nga natyra rebele dhe irrituar, me një shpirt të madh të aventurë, energji e pafund dhe të palodhur urren mosveprimi. Do shtëpinë, por vetëm me kusht të
ruajtjes së pavarësisë së tij.


Lindur ne daten 25 ♥

Pajisur me talent të madhe artistike, krijuese, intuitive, cilësitë idealist, ka fshehur se po përpiqen për të dalë në dritë. Kualifikuar në ndikimin e të tjerëve, duket shpesh me kokën në re, ajo lëvizje në mes të ëndrrës dhe realitetit nuk kuptohet gjithmonë. Dashamirës, aftësia për të punuar dhe të merren me njerëzit. Prirja për paragjykim mund ta pengojë atë të arritur qëllimet që përndryshe, në sajë të inteligjent, do të jenë në dorë. Ka për të luftuar dembelizmi dhe melankolinë pa u humbur krejt.


Lindur ne daten 26 ♥

Ka lindur profesist për botën e artit, letërsis, filmave dhe televizionit. Është shumë e kërkuar për të tjerët. Ka talent për biznesin, mund të përcaktojë një artist të financave, sepse ajo është në gjendje për të vënë më mirë per të përdorur talentin e tij natyror. Lidhur me vlerat tradicionale, duan selinë e shtëpisë dhe fëmijët mbi të gjitha, familjen, rehati, punë, shtëpinë, sukses të ndërtuar me metodën dhe
program.


Lindur ne daten 27 ♥

Shoqërueshëm dhe shoqëri, ajo është bujare, por është refuzuar për biznesin, në shoqëri ka tendencë për të marrë rolin dominant dhe vetëm me gjysmë zemre pranon të drejtat e të tjerëve. Forca, vendosmëria dhe idealet e larta, është e destinuar të komandës. I përpiktë, dëshiron të ndryshojë jetën e me grimë dhe ndryshimet të drejtimit. Ajo i pëlqen të udhëtoj dhe është mirë në gjuhë të huaja, është
udhëhequr nga të tjeret, letrare dhe artistike, është mirë për të. Në familje ndikon është si djegie.


Lindur ne daten 28 ♥

Eshtë një autoritar, i pavarur, ambicioz, emocionale, sociale dhe diplomatik. Ka aftësi praktike dhe udhëzimet organizative, një ndjenjë të fortë të lirisë, si personale dhe të zgjatur për të tjerët. Një njeri origjinal, ai e do lirinë dhe të natyrës preferojnë fjalët me veprime. Përcaktimi dhe ndjenjën e përgjegjësisë, nuk është e shkurtër energjia dhe sakrifica për të arritur qëllimet e deklaruara. Interes të pazakon të tij.


Lindur ne daten 29 ♥

Eshtë intuitiv dhe idealist me kontrollin e cilësisë të fortë, intelektuale dhe frymëzues, të aftë për ndërmarrjeve të mëdha. Nuk është një aluzion i arrogancës, çdo gjë duhet të bëhet sipas dëshirave të tij, ose mund ta hedhin në ajër 'atë që e ka ndërtuar.Te çon në një karrierë politike, diplomaci dhe sindikatave, ku mund të shprehin karakteristikat më të mira e gjeniut të tij dhe të krijimtarisë në marrëdhëniet me njerëzit. Ai ka aftësi të madhe për të identifikuar dhe zgjidhur problemet e njerëzve. Kujdes në sistemin nervor, e cila është veçanërisht i brishtë dhe mund të çojë në depresion.


Lindur ne daten 30 ♥

Frymës i ri, me lehtësi të jetës, më optimist, e plotë e apelit magnetike. Ka kuptimin e 'mundësis dhe një frymë praktike që e lejon atë për të vepruar me kurajo, duke shmangur rreziqet e papritura. Aftësi profesionale dhe aftësi për të ndikuar në masat me llafe të tij dhe me një kontakt të thjeshtë e kulturës mund të shkojnë në një rrugë të gjatë. Dhuratë të imagjinatës, pëlqen anën e thjeshtë dhe më të këndshme të jetës, imagjinatës, një sy për të modës dhe të gjithë që është e tepert


Lindur ne daten 31 ♥

Synon në lartësi të mëdha dhe për ta arritur, nëse nuk bien në kundërshtim me çdo gjë që ai bën. Kan talent për të punuar dhe të ndjehen shumë rehat në fushën e letërsisë dhe artit. Aftësia për të ndërtuar një karrierë të suksesshme, madje edhe nga pikëpamja financiare, si dhe nder nuk do të thotë asgjë. Duhet të zbatohet plotësisht në punën e tyre, dhe të mësojnë të jenë të kujdesshëm. Shumë besnik si një mik dhe punonjës, por mund të jetë kokëfortë dhe i padurueshëm pas pjesës së parë të jetës. Kjo është një lloj konstruktiv, dhe mund të punojë shumë për të ofruar siguri për veten dhe familjen e vet. Ka nevojë per të tjetet dhe një familje të pasuar, por do duan të udhëtojnë.


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimet e diteve te lindjes  Empty Re: Kuptimet e diteve te lindjes

Mesazh nga Embelsira prej Fri Sep 07, 2012 1:16 pm

Lindur ne daten 5 ♥️

Të gjallë dhe dinamik, inteligjent, ambicioz, kurioz, impulsiv në mënyrë të
vepruar, do të jap më të mirën e tij. Duhet të jenë në gjendje të punojnë në lëvizje, për të udhëtuar, që të ketë kontakte të jashtëm, kanë llafe dhe aftësinë për të bindur. Mund të marrë shumë gjëra, por urren të jetë i mbyllur, është refuzuar për punë rutinë, jeton në një afat. Sensual dhe plot pasion në dashuri, me dhunti të shumta, adventurous, i shkathët në mendje dhe trup, me një qëndrueshmëri të madhe mcncdd


Aventura e jetës është për të mësuar. Qëllimi i jetës është për tu rritur. Natyra e jetës është për të ndryshuar.Sfida e jetës është për të kapërcyer. Thelbi i jetës është për t'u kujdesur. Mundësia e jetës është për të shërbyer. Sekreti i jetës është për të guxuar. Erëza e jetës është për të ndihmuar.Bukuria e jetës është për të dhënë.Gëzimi i jetës është të duash...
Embelsira
Embelsira
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 562
Reputation : 3
Join date : 17/06/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimet e diteve te lindjes  Empty Re: Kuptimet e diteve te lindjes

Mesazh nga Anakonda prej Fri Sep 14, 2012 2:58 pm

Lindur ne daten 12 ♥

Pajisur me një gojëtari shumë bindës, diplomatike, përqendruar në të ardhmen, kanë shans të ketë sukses në profesionet e artit. Personalitet te ngrohtë dhe miqësore, një mendje praktike dhe një talent letrar ose artistik. Ajo lëviz ndjekur sugjerimet e imagjinatës, gjithmonë çon për të përfunduar atë që ai e ka filluar. Bota letrare ose padi argëtuese dhe te mirë. Shumë i përshtatshëm për aktivitete në natyrë në publik dhe duke e lejuar atë të udhëtojë. Dashuria mund të merret nga pasioni.
interesante...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimet e diteve te lindjes  Empty Re: Kuptimet e diteve te lindjes

Mesazh nga SunShiNe prej Sat Sep 15, 2012 7:00 pm


Lindur ne daten 16 ♥️

Personalitet magnetik, di si ta shfrytëzojë këtë talent për të arritur sukses në ndonjë biznesi.inteligjenca, këmbëngulje, dëshirë nga njëra anë dhe dëshira për harmoni nga ana tjerë, e bëjnë atë mistik. Kjo është perfecionist, por ajo mund të bëhet nervoz, humor dhe në depresion nëse kjo nuk arrin të marrë modelet e saj të lartë. Pajisur me një mendje të hapur ndaj çdo gjëje që është më e lartë, mbinatyrore dhe okult. Shije e sjellje e çuditshme që e bën të vështirë edhe për atë që është e lehtë në çdo rast duan të shkoj në fund, dhe të zbulojn se çfarë është pas, por shpesh per te humbur kohën. shshss


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Kuptimet e diteve te lindjes  Empty Re: Kuptimet e diteve te lindjes

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi