Programe Forum - Welcome
Pozat e seksit orgazmik People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pozat e seksit orgazmik

Shko poshtë

Pozat e seksit orgazmik Empty Pozat e seksit orgazmik

Mesazh nga Master prej Mon Sep 10, 2012 9:18 pm

Pozat e seksit orgazmik F.0818214000920_m
Të arrihet gjithmonë orgazma nuk është edhe aq e lehtë, mirëpo nëse do t’i shikoni seks pozat, me siguri do të arrini një Oh... të madhe.
Seks në dysheme
Duke u shtrirë në dysheme, prapanicën mbështeteni në jastëk. Me këmbë të hapura dhe të shtrira, gjunjët patjetër duhet të jenë pak të lakuar në atë mënyrë që trupi të jetë plotësisht i hapur. Le të penetrojë në ju partneri juaj nga shumë kënde se zakonisht. Kënaqësia e plotë është e garantuar nëse do të bëjë lëvizje të ngadalshme dhe të sinkronizuara.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Lëvizjet e tij do ta eksitojnë vagjinën tuaj derisa pjesa pubike do të fërkojë klitorisin tuaj. Poza e ngadalshme e cila garanton kënaqësi të dyfishtë do t’ju lejojë që të shtriheni dhe ta lejoni atë që të bëjë tërë punën nëpërmjet lëvizjeve seksuale derisa ju të arrini drejt kulmit të kënaqësisë.

Buzë pishinës
Shtrihuni buzë pishinës në atë mënyrë që vithet të qëndrojë pezull mbi ujë. Mashkulli le të jetë i kthyer nga ju dhe të qëndrojë në ujë, ndërkaq ju me këmbë të ngritur mbi shpatulla do t’ia mundësoni që lehtë të penetrojë në ju.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Derisa jeni të shtrirë buzë pishinës, jemi të sigurt që i dashuri juaj do të gjendet në pikën e shpërthimit nga kënaqësia kur të shohë se çfarë pamje i ofrohet nga ju. Ndërkaq edhe spërkatja me ujë do të nxisë shpërthime shtesë kënaqësie.

Bota e re G
Uluni në këmbë e në duar dhe lejoni partnerin që nga pas të penetrojë në ju, duke ju kapur vithet me dorë në përpjekje të përhershme të kërkimit të baraspeshës. Ky pozicionim do ta bëjë pikën tuaj G të hapur dhe plotësisht botë të re orgazmike.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Njëherë kur të përjetoni orgazmën e këtillë, çdoherë do të kërkoni ta përsërisni. Gjithashtu, kur është fjala për stilin “doggy” te të gjithë ne zgjon diçka vërtet kafshërore.

Epshi kulmor
Shtrijuni paralel anash, pjesët e sipërme të trupit le të jenë njësoj të vendosura, dhe pastaj ju ngrini këmbën e majtë. Gjithashtu, le ta kthejë edhe i dashuri pjesën e poshtme të trupit vetëm në atë mënyrë që drejtpërdrejt të mund të penetrojë në ju nga prapa.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Kombinimi i pozave të cilat e bën poza epshore do t’ju japë diç më mirë se orgazma. Duke i mbajtur kofshët tuaja do t’ju dërgojë në lartësi të reja, ndërkaq ju gjithashtu butësisht do ta rikujtoni që me duar butësisht të stimulojë klitorisin tuaj.
Pozat e seksit orgazmik Seksdash2
Gjimnastja
E kthyer me shpinë nga mashkulli, lakoni dhe lëshoni duart në dysheme. Le të penetrojë në ju nga prapa, duke ju mbajtur me njërën dorë përreth belit në mënyrë që asnjëri nga ju të mos humbë baraspeshën. Nëse do të filloni së tepërmi të luhateni dhe të mbështeteni fuqishëm me duar në dysheme, ndërkaq që t’ju bëhet më e këndshme, përdorni jastëkun si mbështetës.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Derisa e kënaq pjesën tuaj të pasme, kjo pozë do t’i lejojë mashkullit që t’ju ofrohet nga këndi tjetër dhe të stimulojë klitorisin tuaj nga brenda.

Shkallët
Në shkallë qëndroni në gjunjë para partnerit tuaj në atë mënyrë që trupat tuaj të jenë të puthitur me njëri-tjetrin. Për baraspeshë më të mirë kapuni me duar për parmakë të shkallëve, ndërkaq ai le t’ju përqafojë përreth kërdhokullave derisa të penetrojë në ju.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Falë pjerrësisë së shkallëve, kjo pozë i ofron mashkullit qasje të pakufizuar pikës suaj G. Për trysni më intensive, puthituni me prapanicën tuaj dhe bëni lëvizje.

Ngushtë, edhe më ngushtë
Lëreni të shtrihet në shpinë me njërën këmbë të shtrirë dhe me tjetrën të lakuar në gju. Përqafojeni me tërë trupin tuaj me këmbë të lakuar, me prapanicë të kthyer nga ai duke e mbajtur për gjunjë uluni në penisin e tij.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Kjo pozë do të thotë që ka të bëjë vetëm me ekstazën tuaj. I qetësuar, ndërkaq lëvizjet intensive janë rruga e drejtpërdrejtë deri te orgazma. Bashkë me këtë edhe mashkullin mund ta kënaqni me një masazh të butë të pulpave të këmbëve.

Ujëvarat e Niagarës
Të puthitur njëri me tjetrin uluni në dush-kabinën duke u mbajtur për mur, në mënyrë që të mos humbni baraspeshën. Mashkulli duke u ulur në gjunjë le të penetrojë në ju nga prapa, derisa ju gjatë tërë asaj kohe me vrushkull dushi stimuloni klitorisin.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Kjo është një ndër pozat ideale për vajzat të cilat arrijnë shpejt deri te orgazma. Bashkë me qasjen e tërësishme pikës G dhe ujit i cili ofron edhe më shumë kënaqësi, do të jeni dyfish të kënaqur. Gjithashtu, mashkulli gjatë marrëdhënies mund t’u bëjë masazh gjinjve tuaj.

Përfundim erotik
Uluni në këmbët e tij të shtrira. Duke i përdorur duart si mbështetje, le të përkulet lehtë nga prapa, ndërkaq ju gjatë tërë kohës të jeni të kthyer me shpinë shtrëngoni me këmbët tuaja kërdhokullat e tij derisa lehtë të uleni në penis. Shtrëngoni muskujt vagjinalë duke bërë lëvizje të vogla qarkulluese përreth penisit të tij.
Përse do ta dëshironit këtë pozë? Në rend të parë, për shkak se shumë lehtë do ta gjeni pikën tuaj G, do të kënaqeni duke shikuar trupin tuaj dhe për atë që ndërkohë mund t’ju puthë qafën tuaj, t’ju përkëdhelë pjesët e brendshme të kërdhokullave dhe lehtë do t’u qaset pjesëve të trupit tuaj. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pozat e seksit orgazmik Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi