Programe Forum - Welcome
Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?!

Shko poshtë

Kush ju pelqen me shume?!!!

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_lcap50%Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_lcap0%Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_lcap0%Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_lcap0%Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_lcap50%Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! I_vote_rcap 50% 
[ 1 ]
 
Totali i votave : 2
 
Poll closed

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! Empty Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?!

Mesazh nga Luleshtrydhja prej Sat Sep 15, 2012 12:55 pm

1- Brad Pitt
2- George Clooney
3- Kevin Costner
4-Johnny Depp
5- Tjeter
Luleshtrydhja
Luleshtrydhja
V.I.P
V.I.P

Numri i postimeve : 31
Reputation : 8
Join date : 10/09/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! Empty Re: Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?!

Mesazh nga Anakonda prej Sun Sep 16, 2012 8:32 pm

I imi esht Prison Break(perpara tij asnje nuk krahasohet)asnjeri nga kta...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! Empty Re: Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?!

Mesazh nga BabaStar prej Sat Sep 22, 2012 4:05 pm

Bred Pit esht i imi...
BabaStar
BabaStar
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 16
Reputation : 0
Join date : 22/09/2012
Age : 28
Location : Tek xemla njones

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?! Empty Re: Cili eshte aktori juaj i preferuar.........?!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi