Programe Forum - Welcome
Pse femrat zbulojne gjoksin!? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse femrat zbulojne gjoksin!?

Shko poshtë

Pse femrat zbulojne gjoksin!? Empty Pse femrat zbulojne gjoksin!?

Mesazh nga Master prej Fri Sep 28, 2012 5:58 pm

Pse femrat zbulojne gjoksin!? Psefemratzbulojnegjoksi
Mjekët në Angli kanë zbuluar se bukuroshja Hollie kagjoksin perfekt: 45 përqind e gjoksit është sipër, 55 përqind poshtë- me një kthesë të bukur, të plotë. Thithkat tregojnë 20 gradë nga sipër. Madhësia nuk luan asnjë rol.Këtë foto mund ta shihni pa u ardhur turp. Kjo sepse fotoja në fjalë është dokument shkencor. Mjekët në Angli kanë zbuluar se bukuroshja Hollie ka gjoksin perfekt: 45 përqind e gjoksit është sipër, 55 përqind poshtë - me një kthesë të bukur, të plotë. Thithkat tregojnë 20 gradë nga sipër. Madhësia nuk luan asnjë rol.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pse femrat zbulojne gjoksin!? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi