Programe Forum - Welcome
 Samsung p260 unlock here ( easy ) People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Samsung p260 unlock here ( easy )

Shko poshtë

 Samsung p260 unlock here ( easy ) Empty Samsung p260 unlock here ( easy )

Mesazh nga Master prej Fri Oct 05, 2012 5:07 pm

final sulotion is this:

unlock the phone by this code: #*7337#
IMEI WILL BE 00000000
THEN REPAIR THE IMEI USING THE USTPRO2 AND JUST SELECT THE P240
PUT THE IMEI IN THE PLACE AND CLICK ON REBUILD IMEI (USE G600 UNLOCK CABLE) CONNECT THE CABLE TO PHONE AND THEN POWER IT ON.
TESTED BY ME FOR 2 P260 ORANGE UK AND THEY ARE OK.
HOPE TO BE CLEAR AND HELPFULL


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Samsung p260 unlock here ( easy ) Empty Re: Samsung p260 unlock here ( easy )

Mesazh nga Master prej Sat Feb 16, 2013 8:29 pm

All Samsung Hard Reset Codes
In those steps:

1.)*2767*3855#
2.)*7465625*638*00000000*00000000#
3.)#7465625*638*00000000#


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi