Programe Forum - Welcome
BIOS Password People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BIOS Password

Shko poshtë

BIOS Password Empty BIOS Password

Mesazh nga Master prej Wed Nov 21, 2012 7:24 pm


Vendor Hash Encoding Example of Hash Code/Serial Scripts
Compaq 5 decimal digits 12345 pwgen-5dec.py
Windows binary
Dell serial number 1234567-595B
1234567-D35B
1234567-2A7B
Windows binary&source
Fujitsu-Siemens 5 decimal digits 12345 pwgen-5dec.py
Windows binary
Fujitsu-Siemens 8 hexadecimal digits DEADBEEF pwgen-fsi-hex.py
Windows binary
Fujitsu-Siemens 5x4 hexadecimal digits AAAA-BBBB-CCCC-DEAD-BEEF pwgen-fsi-hex.py
Windows binary
Fujitsu-Siemens 5x4 decimal digits 1234-4321-1234-4321-1234 pwgen-fsi-5x4dec.py
Windows binary
Hewlett-Packard 5 decimal digits 12345 pwgen-5dec.py
Windows binary
Hewlett-Packard/Compaq Netbooks 10 characters CNU1234ABC pwgen-hpmini.py
Windows binary
Insyde H20 (generic) 8 decimal digits 03133610 pwgen-insyde.py
Windows binary
Phoenix (generic) 5 decimal digits 12345 pwgen-5dec.py
Windows binary
Sony 7 digit serial number 1234567 pwgen-sony-serial.py
Windows binary
Samsung 12 hexadecimal digits 07088120410C0000 pwgen-samsung.py
Windows binary


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

BIOS Password Empty Re: BIOS Password

Mesazh nga Master prej Wed Nov 21, 2012 7:25 pm

[Only admins are allowed to see this link]


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

[Only admins are allowed to see this image]
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi