Programe Forum - Welcome
Pershendetje t'gjitheve !!!  People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje t'gjitheve !!!

Shko poshtë

Pershendetje t'gjitheve !!!  Empty Pershendetje t'gjitheve !!!

Mesazh nga CyberMinD prej Thu Nov 22, 2012 10:37 am

Pershendetje dhe mire se ju gjeje te gjithve!!
Jam Edi, kam nje interes te perbashket me ju shoqerine, informacionin.
Po me duket interesant planeti i vogel qe keni krijuar.
Shpresoj te rishkruhemi sa me shume !!!
Ju uroj shendet, ndonje lek xhepi e gjitha te mirat !!!
CyberMinD
CyberMinD
Anetare i Ri
Anetare i Ri

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 22/11/2012
Age : 30
Location : Sarande

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje t'gjitheve !!!  Empty Re: Pershendetje t'gjitheve !!!

Mesazh nga Master prej Thu Nov 22, 2012 12:15 pm

lol te kane bere mire forumet ty Razz wellcoem


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Pershendetje t'gjitheve !!!  Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje t'gjitheve !!!  Empty Re: Pershendetje t'gjitheve !!!

Mesazh nga Anakonda prej Wed Jan 23, 2013 3:44 pm

mirserdhe e kalofsh sa me bukur ne forum
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje t'gjitheve !!!  Empty Re: Pershendetje t'gjitheve !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi