Programe Forum - Welcome
Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin!

Shko poshtë

Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin! Empty Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin!

Mesazh nga Master prej Sat Nov 24, 2012 1:32 pm

Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin! F.1123224429655_m
Ky rus ia ka dalë që vetëm me prekje ta ndal veturën - që rrëshqiste rrugës teposhtë - të godiste një tjetër makinë të parkuar.
Skena që duket nga filmi Superman është regjistruar nga kamerat rrugore në Rusi. Ky veprim nuk kishte i impresionuar vetëm audiencën në internet, por të gjithë kalimtarët që kanë qenë afër, gjë e cila dëshmohet me ovacionet e ofruara. /Telegrafi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Supermeni rus: Me një të prekur e ndali aksidentin! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi