Programe Forum - Welcome
 Ka dite...... People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka dite......

Shko poshtë

 Ka dite...... Empty Ka dite......

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:07 am

Ka dite kur ndjehesh e vetmuar,, dite ne te cilat kupton se personat qe ti i ndjeje afer...nuk jan me aty!!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Ka dite...... Empty Re: Ka dite......

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:07 am

Ka dite, si kuptoj njerzit qe dita dites tregojn urrejtjen nejri-tjetrin , ajo qe se kuptoj eshte mos valle i urrejn nga te metat e tyre apo nga meritat e tyre.!!!
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi