Programe Forum - Welcome
Cila eshte historia me e bukur e dashurise per te cilen keni degjuar,lexuar,folur ose pare? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Cila eshte historia me e bukur e dashurise per te cilen keni degjuar,lexuar,folur ose pare?

Shko poshtë

Cila eshte historia me e bukur e dashurise per te cilen keni degjuar,lexuar,folur ose pare? Empty Cila eshte historia me e bukur e dashurise per te cilen keni degjuar,lexuar,folur ose pare?

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:50 am

1)Romeo dhe Zhulieta
2)E Bukura dhe Bisha
2)Rosa dhe Xheku
3)Shreku dhe Fiona
4)Hirushja dhe Princi i Kalter
5)Helena e Trojes dhe Paridi
6)Nje çift tjeter...
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi