Programe Forum - Welcome
Alfabeti i Dashuris.. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


Alfabeti i Dashuris..

Shko poshtë

Alfabeti i Dashuris.. Empty Alfabeti i Dashuris..

Mesazh nga Anakonda prej Thu Jan 24, 2013 4:53 am

A -E do me zemër.!
B -Besnik/e ësht.!
C -Bukurosh/e ësht.!
D- Dëshiron me fol me ty.!
DH -Nuk te tradhton.!
E- Cmendet kur të shef por nuk të tregon.!
Ë- Han e pin veç për ty mendon.!
F- I pelqen sjellja e juaj.!
G- Të ruan vetem ty.!
GJ -I pelqen stili i juaj.!
H- Ka deshir te te dgjoj kur flet.!
I- Mendon me kalu me ty.
! J -Eshte Xheloz/e.
! K- Nuk dëshiron me kalu pa te njohur.!
L- Njeri shum i ndershëm dhe serioz /e.!
M -Qan kur nuk del ne takim.!
N- Rri i /e vetmuar dhe mendon për ty.!
NJ- Seriozisht e bën të lumtur.!
O- Te lyp por nuk të gjen.!
P- I pelqejn syt edhe buzët e tua.!
L -Të thot stë dua por çmendet pas teje.!
LL- Orën e harron kur del në takim.!
Q -Të ndjek mbrapa.!
R -Mendon vetem x ty
RR -Seriozisht të do!
S -Ka dëshir Të Ket fotogarfin tënde.!
SH- Dëshiron Të dal ne kafe me ty,!
T -Të pelqen trupi i saj/tij
TH -Ty të bën shum te lumtur.!
U- Ti e do por nuk ta tregon.!
V -Ne shkoll të ka pa por nuk flet me ty.!
X -Ty të pëlqen të folurit dhe qeshurit e saj/ tij.!
XH -Do Keni Lumturi gjat jetes.!
Y- Ti më tepër e ëndërron.!
Z- Gjithmon i interson për ty.!
ZH -Nuk beson sa shum
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi