Programe Forum - Welcome
 Telefoni  SONY Miqesor  me ujin!!! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Telefoni SONY Miqesor me ujin!!!

Shko poshtë

 Telefoni  SONY Miqesor  me ujin!!! Empty Telefoni SONY Miqesor me ujin!!!

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jan 28, 2013 1:37 pm

Sony ka prezantuar një smartphone të ri i cili mund të përdoret në dush apo vaske, pa rrezikun e dëmtimit.
Xperia mund të regjistroje edhe video HDR (në një rezolucion të lartë) , një strukturë e huazuar nga divizioni i kameres së saj. Pajisja Android-powered u prezantua në Consumer Electronics Show në Las Vegas.


 Telefoni  SONY Miqesor  me ujin!!! 603104_197018870441165_1814206762_n


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Telefoni  SONY Miqesor  me ujin!!! Empty Re: Telefoni SONY Miqesor me ujin!!!

Mesazh nga Master prej Mon Jan 28, 2013 7:48 pm

E dua une


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

 Telefoni  SONY Miqesor  me ujin!!! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi