Programe Forum - Welcome
YLLI I DETIT UNIK! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YLLI I DETIT UNIK!

Shko poshtë

YLLI I DETIT UNIK! Empty YLLI I DETIT UNIK!

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jan 28, 2013 1:38 pm

Shume nga ju do mendojne se eshte photoshop, por JO! Ky eshte nje nga yjet me te vecante te detit, dhe pas kesaj fotoje ngjyrat e tij jane imituar shume dhe neper yjet artificiale per lojrat e femijeve!


YLLI I DETIT UNIK! 602994_195747000568352_233293351_n


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi