Programe Forum - Welcome
PERFEKSIONI I NATYRES! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PERFEKSIONI I NATYRES!

Shko poshtë

PERFEKSIONI I NATYRES! Empty PERFEKSIONI I NATYRES!

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jan 28, 2013 1:40 pm

Besojeni ose jo kjo eshte nje banane kur ndahet ne mes, e pare nga mikroskopi! Ngjan si nje mozaik i vertete ku natyra ka imituar artin.


PERFEKSIONI I NATYRES! 558303_194482924028093_302122050_n


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

PERFEKSIONI I NATYRES! Empty Re: PERFEKSIONI I NATYRES!

Mesazh nga Master prej Mon Jan 28, 2013 8:03 pm

uawwwwwwwwww


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

PERFEKSIONI I NATYRES! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi