Programe Forum - Welcome
VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE!

Shko poshtë

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! Empty VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE!

Mesazh nga SunShiNe prej Mon Jan 28, 2013 1:45 pm

Këngëtari dhe kompozitori Australian Josh Pyke, porositi një varkë në formë e një kitare akustike. Josh hipi ne 'Varkën Kitarë' dhe shëtiti nëpër Sydney. Sapo hasi me një varkë turistësh, fotoja e tij u përhap me shpejtësi dhe menjëherë u be lajmi i ditës. Më pas ka preferuar ta shesë dhe fondet e mbledhura nga varka i ka shpërnarë për bamirësi.

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! 394843_193106024165783_1168837364_n


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! Empty Re: VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE!

Mesazh nga Master prej Mon Jan 28, 2013 7:55 pm

Shume e vecante si ide


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! Empty Re: VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE!

Mesazh nga Anakonda prej Wed Feb 06, 2013 6:32 am

ehhh duket si cmenduri
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE! Empty Re: VARKA ME E CUDITSHME NE BOTE!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi