Programe Forum - Welcome
AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE!

Shko poshtë

AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE! Empty AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE!

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jan 29, 2013 12:41 pm

Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, dhe akuariumi me i madh në botë i përket Dubait. Ndodhet në qëndrën më të madhe tregtare në botë dhe ka mbi 33.000 kafshë te gjalla. Këto përfaqësojnë më shumë se 85 lloje speciesh, duke përfshirë dhe 400 peshkaqenë.

AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE! 428299_197173773759008_1808071994_n


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE! Empty Re: AKUARIUMI ME I MADH NE BOTE!

Mesazh nga Anakonda prej Wed Feb 06, 2013 6:31 am

hmmmmm akuarium tej mase interesant
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi