Programe Forum - Welcome
Art me duar. People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Art me duar.

Shko poshtë

Art me duar. Empty Art me duar.

Mesazh nga SunShiNe prej Tue Jan 29, 2013 12:52 pm

Te besh figura me duar,eshte nje Art me vete.
Me ane te duarve, mund te krijosh figura te mrekullueshme.

Art me duar. 92945-art-art-with-hands

Art me duar. Hand-art-cat-face

Art me duar. Hand+art+%2812%29

Art me duar. 0hand1yoke

Art me duar. Hand-artist-5


Art me duar. Hand+art+%284%29

Art me duar. Hand+art+%282%29

Art me duar. Hand+art+%285%29

Art me duar. Hand+art+%2814%29

Art me duar. Hand+art+%2813%29

Art me duar. Hand+art+%2810%29

Art me duar. Hand+art+%2811%29

Art me duar. Hand+art+%288%29

Art me duar. Hand+art+%287%29

Art me duar. Hand+art+%286%29

Art me duar. Hand+art+%289%29


Duke u perpjekur per te qen e sjellshem me te tjeret shpesh e gjej veten , me shpirtin plot shirita, nuk ka rendesi . Truri im mbyllet... degjoj,pergjigjem, dhe te tjeret jane teper memec per te kuptuar qe une nuk jam ...!
SunShiNe
SunShiNe
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 642
Reputation : 25
Join date : 14/04/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Art me duar. Empty Re: Art me duar.

Mesazh nga Anakonda prej Wed Feb 06, 2013 6:30 am

tgjitha ishin tbukra por kjo mpelqeu me shum
Art me duar. Hand+art+%2813%29
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 24
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi