Programe Forum - Welcome
HIJE QE MBETEN PAS TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HIJE QE MBETEN PAS TS

Shko poshtë

HIJE QE MBETEN PAS TS Empty HIJE QE MBETEN PAS TS

Mesazh nga stv2008 prej Sat Feb 02, 2013 1:52 pm

HIJE QE MBETEN PAS TS Hijeqembetenpasts_preview_zps66296e01

Filmi: Hijet që mbeten pas
Viti 1985,
Skenari: Diana Çuli E. Musliu
Regjia: Esat Musliu
Aktore: Xhevdet Feri Matilda Makoçi Gëzim Rudi Eva Alikaj etj.

Agroni dhe Marjeta po jetojnë një fejesë të lumtur deri në ditën kur në një gjygj të proçeduar nga Agroni dy persona të akuzuar për vjedhje zbulojnë fakte që implikojnë edhe babanë e Marjetës. Agroni vihet në mes të dashurisë së tij dhe detyrës. Pas një dileme ai gjen kurajo dhe vendosmëri të refuzojë dashurinë me interes të së fejuarës së tij.


HIJE QE MBETEN PAS TS Rmjllujpg
HIJE QE MBETEN PAS TS 2uz7cp0HIJE QE MBETEN PAS TS 2uz7cp0HIJE QE MBETEN PAS TS 2hwhe1_thjpgHIJE QE MBETEN PAS TS 2uz7cp0HIJE QE MBETEN PAS TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi