Programe Forum - Welcome
BOTE E PA DUKSHME TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BOTE E PA DUKSHME TS

Shko poshtë

BOTE E PA DUKSHME TS Empty BOTE E PA DUKSHME TS

Mesazh nga stv2008 prej Thu Feb 14, 2013 9:26 pm

Filmi: Botë e padukshme
Viti 1987,
Skenari: Vath Koreshi K. Dhamo
Regjia: Kristaq Dhamo
Aktore: Robert Ndrenika Roza Anagnosti Eva Alikaj Petraq Skrami etj.
Përmes një fabule të thjeshtë dhe një drame psikologjike filmi flet për pasionin ndershmërinë dhe përgjegjësinë e Besmirës një mjeke e cila eksperimenton një auto vaksinë flet për përpjekjet e saj kundra njerëzve jo kompetentë dhe të paaftë.

Kodi:
http://www.slingfile.com/file/NoQr7NJIgh


BOTE E PA DUKSHME TS Rmjllujpg
BOTE E PA DUKSHME TS 2uz7cp0BOTE E PA DUKSHME TS 2uz7cp0BOTE E PA DUKSHME TS 2hwhe1_thjpgBOTE E PA DUKSHME TS 2uz7cp0BOTE E PA DUKSHME TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi