Programe Forum - Welcome
TE DHENA TE CUDITSHME MBI TRUPIN TONE! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


TE DHENA TE CUDITSHME MBI TRUPIN TONE!

Shko poshtë

TE DHENA TE CUDITSHME MBI TRUPIN TONE! Empty TE DHENA TE CUDITSHME MBI TRUPIN TONE!

Mesazh nga Master prej Tue May 14, 2013 7:45 pm

1.Vetem njeriu loton edhe per shkakt te emocioneve.Kafshet kane arsye psikologjike qe e bejne.
2.Dylli eshte i nevojshem per vesh te shendetshem
3.Gjithe jeten njeriu prodhon peshtyme per te mbushur 2 pishina
4.Kockat mund te vetshkaterrohen ne rast se nuk i jepet sasia e duhur e kalciumit
5.Jeni me te gjate ne mengjes.Gjate ferkimit te kockave diten,ju jeni 1 cm me i shkurter
6.Gjuha eshte muskuli me i forte ne trupin tuaj
7.Koka juaj prodhon zhurma te brendeshme
8.Nuk mund te gudulisesh veten tende
9.Duke perdorur doren e djathte jeton rreth 9 vjet me shume se nje mengjarash
10.Seksi mund te jete nje clirues i dhimbjeve.Dhimbja ekokes perdoret si justifikim per te mos bere seks,por ne fakt ai ndihmon ne uljen e dhimbjeve dhe te stresit.
11.Apandesiti eshte nje pjese e trupit qe nuk nevojitet.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

TE DHENA TE CUDITSHME MBI TRUPIN TONE! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi