Programe Forum - Welcome
FIJE QE PRITEN TS People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIJE QE PRITEN TS

Shko poshtë

FIJE QE PRITEN TS Empty FIJE QE PRITEN TS

Mesazh nga stv2008 prej Sat Jul 06, 2013 6:33 pm

FIJE QE PRITEN TS FIJEQEPRITENTSts_thumbs_20121225_195823_zps1ecf5297

Filmi: Fijet që priten
Viti 1976,
Skenari: Neshat Tozaj
Regjia: Muharrem Fejzo
Aktore: Kardi Roshi (Marko Ruvina) Roza Anagnosti (Rudina) Astrit Çerma (Shpëtimi)
Sandër Prosi (Sami Ademi) etj.

Një agjent i huaj Sami Ameni zbret në aeroportin e Rinasit dhe menjëherë nis kërkimet për të
aktivizuar një agjent tjetër Markon me të cilin ka bashkëpunuar pranë gjermanëve gjatë luftës.
Plani i tyre është hedhja në erë e një uzinë të madhe. Për këtë u duhet të marrin të dhëna nga
Besa e cila ka humbur disa dokumenta dhe ndjehet e kërcënuar. Por plani i tyre dështon.
FIJE QE PRITEN TS Rmjllujpg
FIJE QE PRITEN TS 2uz7cp0FIJE QE PRITEN TS 2uz7cp0FIJE QE PRITEN TS 2hwhe1_thjpgFIJE QE PRITEN TS 2uz7cp0FIJE QE PRITEN TS 2uz7cp0
stv2008
stv2008
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 498
Reputation : 12
Join date : 15/07/2011
Location : DEUTSCHLAND

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi