Programe Forum - Welcome
Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes

Shko poshtë

Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes Empty Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes

Mesazh nga Master prej Sat Jul 27, 2013 4:05 pm

Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes Ambulana%20italiane
ROMË- Kushtet e vështira financiare kanë shkaktuar një viktimë në Itali. Ai ishte një shqiptar i papunë, rreth të 50-ve, baba i tre fëmijëve, i cili është spërkatur me benzinë dhe më pas i ka vënë flakën vetes. Ngjarja ka ndodhur në Saltara të Italisë e sipas medieve italian, ai është identifikuar si Hysni Daci. 50-vjeçari është dërguar në spital me plagë të renda në 90% të trupit për shkak të djegies me benzinë, që fatkeqësisht nuk i ka mbijetuar. Nga të dhënat paraprake mësohet se shkak për veprimin ekstrem, ka qenë gjendja e rënde psikologjike nga vështirësitë ekonomike.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kushtet e vështira, shqiptari i vë flakën vetes Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi