Programe Forum - Welcome
Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen

Shko poshtë

Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen Empty Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen

Mesazh nga Master prej Sun Jul 28, 2013 12:18 pm

Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen Durres-vendi-i-aksidentit-te-femijes
DURRES- Një i vdekur dhe dy të plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur në orët e para të ditës së sotme në Durrës.

Një makinë është përplasur me trafikndarësen rreth orës 04:00 të mëngjesit, në vendin e njohur si rrethrrotullimi i Shkozetit. Mjeti drejtohej nga shtetasi, Islam Kovaci, i cili bashkë me bashkëshorten, Greta Kovaçi kanë mbetur të plagosur. Nëna e tij, Dallëndyshe Kovaçi, nuk ka mundur tu shpëtojë plagëve, duke humbur jetën menjëherë.
Paraprakisht dyshohet se shkak për aksidentin është bërë shpejtësia tej normave të lejuara me të cilën po ecte drejtuesi i automjetit, i cili po kthehej nga një dasmë. Megjithatë policia po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.
/Panorama/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Makina përplaset me trafikndarësen, 1 i vdekur, 2 plagosen Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi