Programe Forum - Welcome
Mirsejugjej People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirsejugjej

Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Mirsejugjej

Mesazh nga Kirki prej Mon Jul 29, 2013 8:56 am

Pershenetje e mirsejugjej.....shpresoj tja kalojm sa ma mire dhe ne vazhdim do njihena ma mire ...sa per informacion jam kirki per emnin mun te pysni arkiologjin e din ma mire ato Pilti 
Kirki
Kirki
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 4
Reputation : 1
Join date : 29/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 9:00 am

Wellcome klm mes nesh Very Happy


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mirsejugjej Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Kirki prej Mon Jul 29, 2013 11:48 am

mirsetegjej master kahshsh 
Kirki
Kirki
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 4
Reputation : 1
Join date : 29/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 11:51 am

kahshsh 


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mirsejugjej Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Anakonda prej Sun Mar 13, 2016 11:35 am

hello :p
Anakonda
Anakonda
Super Moderatore
Super Moderatore

Numri i postimeve : 2874
Reputation : 34
Join date : 10/02/2012
Age : 25
Location : Burrel

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Master prej Mon Jul 31, 2017 7:04 pm

Anakonda shkruajti:hello :p
hheee mi


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Mirsejugjej Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mirsejugjej Empty Re: Mirsejugjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi