Programe Forum - Welcome
Zajmina kapet mat me të dashurin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zajmina kapet mat me të dashurin

Shko poshtë

Zajmina kapet mat me të dashurin Empty Zajmina kapet mat me të dashurin

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 11:56 am

Zajmina kapet mat me të dashurin Zai2-300x224
Këngëtarja 26-vjeçare, Zajmina Vasjari, është fotografuar në fundjavë në shoqërinë e të dashurit të saj, për herë të parë. Paparaci ynë ka mundur të shkrepë këtë foto pak ditë më parë në Himarë, ku ata kanë vendosur të bëjnë plazh vetëm të dy. Mësohet se me djalin që shihni në foto, Zajmina ka një lidhje prej disa vitesh, por ajo ka zgjedhur të mos flasë asnjëherë në media për këtë çështje, duke e ruajtur sekret. Këngëtarja ka pohuar në intervistat e saj dhënë për shtypin rozë se preferon të mos flasë për dashurinë, pasi e konsideron një çështje shumë private për ta bërë publike. Këngëtarja pak javë më parë festoi ditëlindjen, në një festë madhështore në Tiranë. Për sa i përket muzikës, ajo këtë verë u shfaq në klipin e saj “I Kom” agresive dhe sensuale, duke përdorur si veçanti artilerinë e rëndë ushtarake dhe armët.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Zajmina kapet mat me të dashurin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi