Programe Forum - Welcome
Jeta në duart e tjetrit People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jeta në duart e tjetrit

Shko poshtë

Jeta në duart e tjetrit Empty Jeta në duart e tjetrit

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 12:15 pm

Jeta në duart e tjetrit Jetaneduartetjetritts_preview_zpsa05bea68
Filmi: Jeta në duart e tjetrit

Viti 1990,

Skenari: Liko Nano

Regjia: Albert Xholi

Aktore: Bujar Asqeriu Eva Alikaj Kristaq Skrami Stavri Shkurti Reshat Arbana etj.Dy shokë shkolle Fredi dhe Spiro takohen rastësisht. Fredi punon në një fshat të thellë

ndërsa Spiro ka karrierë të shkëlqyer në qytet. Spiro zyrtat i lartë ndjehet i

tërhequr nga bukuria e Anës gruas së Fredit. Papritur Ana ndeshet me një anë të panjohur të karkaterit të të shoqit.

Për hir të karrierës që i ofron Spiro ai nuk e kupton që miku i dikurshëm po i kërkon në këmbim diçka shumë të shenjtë për Anën.Kodi:
http://uptobox.com/ktt3kezxup0l


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Jeta në duart e tjetrit Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi