Programe Forum - Welcome
master mik  ky forum  ne fjal pret  bashkpunim  me juve People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.


master mik ky forum ne fjal pret bashkpunim me juve

Shko poshtë

master mik  ky forum  ne fjal pret  bashkpunim  me juve Empty master mik ky forum ne fjal pret bashkpunim me juve

Mesazh nga legjenda123 prej Mon Jul 29, 2013 7:39 pm

master mik ky forum ne fjal pret bashkpunim me juve i nderuar mik

legjenda123
Moderatore
Moderatore

Numri i postimeve : 1
Reputation : 0
Join date : 28/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

master mik  ky forum  ne fjal pret  bashkpunim  me juve Empty Re: master mik ky forum ne fjal pret bashkpunim me juve

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 7:46 pm

Cili????????


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

master mik  ky forum  ne fjal pret  bashkpunim  me juve Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi