Programe Forum - Welcome
Zanfina Ismaili bëhet zeshkane! People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zanfina Ismaili bëhet zeshkane!

Shko poshtë

Zanfina Ismaili bëhet zeshkane! Empty Zanfina Ismaili bëhet zeshkane!

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 10:01 pm

Zanfina Ismaili bëhet zeshkane! Zanfina_2-300x227
Zanfina Ismaili për herë të parë është shfaqur si zeshkane.

zanfina_2Këngëtarja ka postuar një foto, ku shihet se ka ndryshuar ngjyrëne flokëve duke e kthyer atë në të zezë.

Përndryshe Zanfina që nga koha kur ka dalë në skenë mbahet mend si një brune e herë herë edhe bjonde.


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Zanfina Ismaili bëhet zeshkane! Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi