Programe Forum - Welcome
Kush janë më të dobëtit në shtrat? People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kush janë më të dobëtit në shtrat?

Shko poshtë

Kush janë më të dobëtit në shtrat? Empty Kush janë më të dobëtit në shtrat?

Mesazh nga Master prej Mon Jul 29, 2013 10:12 pm

Kush janë më të dobëtit në shtrat? Couple-making-love-002
Sipas një raporti të gazetës britanike, Daily Mail janë pikërisht britanikët ata që nuk ia dalin mirë me lidhjen e tyre seksuale. Një be tre britanikë pëlqen adrenalinën e seksit në publik, por edhe vetë pohojnë se nuk janë aq të mirë në shtrat.

Në shtrat ata vlerësohen me notën 3.3, që është më e ulëta. Ndërsa në vendin e dytë është popullata nga Zvicra, që vlerësohet me notën 3,9 – duke u ndjekur nga holandezët dhe austriakët, që nuki shquhen për seks.

Interesin për seks duket se e kanë zbehur edhe francezët, që konsideroheshin si më të mirët, e që tani dalin të jenë në mesin e listës.

Ky studim, i kryer në Danimarkë, Britani, Norvegji, Finlandë, Francë, Suedi, Gjermani, Belgji, Itali, Spanjë, Austri, Holandë dhe Zvicër, gjithashtu tregon se finlandezët, danezët dhe holandezët janë më të prirur ndaj seksit për një natë. /InfoGlobi/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Kush janë më të dobëtit në shtrat? Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi