Programe Forum - Welcome
Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë

Shko poshtë

Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë Empty Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë

Mesazh nga Master prej Thu Aug 01, 2013 2:28 pm

Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë Policia-greke
Policia greke ka zbuluar një grup prej 30 personash të trafikimit të lëndëve narkotike. 13 janë arrestuar, 9 prej të cilëve janë shtetas shqiptarë të moshës nga 22 deri në 38 vjeç. Mediat greke bëjnë me dije se 4 prej të arrestuarve shqiptarë vuajnë dënimin në burgje të ndryshme të Greqisë. Në mesin e të arrestuarve janë edhe 2 krerët e organizatës.

Rrjeti i zbuluar transportonte drogë të llojit kanabis nga Shqipëria, e cila trafikohej në rajonin e Greqisë Perëndimore. Nga kontrolli që policia bëri në banesat e të arrestuarve gjeti 8 kg kanabis, 1.5 kg përbërje kimike të paidentifikuar, peshore elektronike dhe 32 telefona celularë.

Dosja e të arrestuarve do të dërgohen sot në Prokurorinë e Petras, ndërkohë që policia vijon kërkimet për personat e tjerë të bandës.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Trafik droge, arreston 9 shqiptarë, 4 prej tyre janë në burgjet e Greqisë Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi