Programe Forum - Welcome
Genta: Kam harruar seksin People-icon
Mire se vini ne Program forum, Ju ftojme qe te Regjistroheni, ne menyre qe te keni aksese ne te gjitha kategorit dhe temat, ne Programe, mund te gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe te huaj, Muziken me te re 2011, DVD Humore shqip, Keshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet me te reja nga vendi dhe bota.

Register To Have Access For Downloads Softwares

Programe / Staff.

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Genta: Kam harruar seksin

Shko poshtë

Genta: Kam harruar seksin Empty Genta: Kam harruar seksin

Mesazh nga Master prej Sat Aug 03, 2013 8:48 am

Genta: Kam harruar seksin Adfgdaf
Këngëtarja edhe pse me prurje të rralla në muzikë ende mbetet si një nga femrat më të pëlqyera për publikun shqiptar. Genta, në një intervista 60 sekonda për emisionin "Prive" në Klan Kosova ka zbuluar disa sekrete të jetës së saj intime.

A do ta kishit falur tradhtinë?

Jo.

A jeni të zhurmshëm gjatë seksit?

Kam harruar.

A vazhdoni të vallëzoni ende me këmbë të hapura?

Po, nuk mundet të vallëzoj njeriu me këmbë të mbyllura.

Cili futbollist shqiptar të pëlqen më shumë?

Futbollistin që përfaqëson gjithë shqiptarinë, Lorik Canën.

Kur keni gënjyer herën e fundit?

Kam gënjyer për të mos shkuar në një performacë që kemi pasur live, unë edhe Xuxi.

Cilin konsideron si mëkatin më të madh në jetë?

Nuk kam bërë mëkat.

Çfarë është lumturia absolute për ju?

Shëndeti.

Në çfarë gjendje shpirtërore gjendeni tani?

Adrenalinë.

Birra apo vera?

Vera më pëlqen.

A do e kishit lënë partnerin vetëm nëse do të ishte zero në krevat?

Joo (qesh).


Shfrytëzoje rastin! E gjithë jeta është një rast. Ai njeri që shkon më larg, zakonisht është ai që është i gatshëm të bëjë dhe të guxojë. Barka e sigurt kurrë nuk lundron shumë larg bregut.

Genta: Kam harruar seksin Pfwv4
Master
Master
Webmaster
Webmaster

Numri i postimeve : 7904
Reputation : 47
Join date : 17/06/2011

http://programe-al.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi